Lähtölistat

Hyvinkään koululais- ja mestaruushiihtojen yhdistetty lähtölista

Nro   Lähtöaika    Nimi                  Koulu / Seura              SarjaMatka
20117:30:00    
20217:30:30    
20317:31:00Iivo NiemiHyvinkään HiihtoseuraMiehet 4v.600m.
20417:31:30    
20517:32:00    
206!7:32:30Jerry PyykköRidasjärviPojat, Eskari600m.
20717:33:00Vilho BlomqvistTaikahattuPojat, Eskari600m.
20817:33:30Eelis IlvesPaavolaPojat, Eskari600m.
20917:34:00Niilo KelaTaikahattuPojat, Eskari600m.
21017:34:30    
21117:35:00    
21217:35:30Alina RäsänenAsemaTytöt, Eskari600m.
21317:36:00    
21417:36:30    
21517:37:00Werneri WalleniusHyvinkään HiihtoseuraMiehet 6v.600m.
21617:37:30Oiva DamskäggHyvinkään RastiMiehet 6v.600m.
21717:38:00Akseli Viero Miehet 6v.600m.
21817:38:30    
21917:39:00Antti NurminenHämeenkatuPojat 1 lk.600m
22017:39:30Valtteri SaviahoPuolimatkaPojat 1 lk.600m.
22117:40:00Aron LehtonenSvenskaPojat 1 lk.600m.
22217:40:30Oskari SalomäkiVehkoja / HyHsPojat 1 lk. / M8v.600m.
22317:41:00    
22417:41:30    
22517:42:00Vanamo MatkalaHämeenkatuTytöt 1 lk.600m.
22617:42:30Saima NevavuoriAsemaTytöt 1 lk.600m.
22717:43:00Kia SaloAsemaTytöt 1 lk.600m.
22817:43:30    
22917:44:00    
23017:44:30Kasperi HaimakainenPuolimatka / HyHSPojat 2 lk. / M8v.600m.
23117:45:00Tarmo TuominenHakalantaloPojat 2 lk.600m.
23217:45:30Eemil RäsänenAsemaPojat 2 lk.600m.
23317:46:00    
23417:46:30Mette BorremansAnttilaTytöt 2 lk.600m.
23517:47:00Emelia IlvesPaavolaTytöt 2 lk.600m.
23617:47:30Sara PoikolainenMarttiTytöt 2 lk.600m.
23717:48:00Nene PainilainenHämeenkatuTytöt 2 lk.600m.
23817:48:30    
23917:49:00    
24017:49:30Joni Järvinen*Hyvinkään HiihtoseuraMiehet 10v.600m.
24117:50:00Paavo KemppiHyvinkään HiihtoseuraMiehet 10v.600m.
24217:50:30Vili KantelinenHausjärven UrheilijatMiehet 10v.600m.
24317:51:00Lukas HonkaniemiTapainlinnaPojat 3 lk. / M10600m.
24417:51:30Toivo TeräsniskaHyvinkään HiihtoseuraPojat 3 lk. / M10600m.
24517:52:00    
24617:52:30    
24717:53:00Mona KantelinenHausjärven UrheilijatNaiset 10v.600m.
24817:53:30Liisa HolmströmHyvinkäänkyläTytöt 3 lk.600m.
24917:54:00Hilda DamskäggTapainlinna / HyRaTytöt 3 lk. / N10600m.
25017:54:30Ansa VieroHakalantalo / HyHsTytöt 3 lk. / N10600m.
25117:55:00    
25217:55:30    
25317:56:00    
25417:56:30    
25517:57:00    
25617:57:30    
25717:58:00    
25817:58:30    
25917:59:00    
26017:59:30Joni Järvinen*TapainlinnaPojat 4 lk.1.5km
26118:00:00Henrik AhoniemiHyvinkäänkylä / RaKePojat 4 lk / M121,5km
26218:00:30Juuso JaakonsaariHyvinkään HiihtoseuraMiehet 12v.1,5km
26318:01:00    
26418:01:30Lotte BorremansPuolimatkaTytöt 5 lk.1,5km
26518:02:00Ella HiltunenKeravan UrheilijatNaiset 12v.1,5km
26618:02:30Enna EnqvistRajamäen KehitysNaiset 12v.1,5km
26718:03:00Alisa HeijastoTapainlinna / HyHsTytöt 5 lk. / N121,5km
26818:03:30Aino TonteriMartti / HyHsTytöt 5 lk. / N121,5km
26918:04:00    
27018:04:30Kasper BorremansRajamäen KehitysMiehet 14v.1,5km
27118:05:00Daniel KoppinenLahden HiihtoseuraMiehet 14v.1,5km
27218:05:30Leevi KantelinenHausjärven UrheilijatMiehet 14v.1,5km
27318:06:00Touko Hyvärilä Miehet 14v.1,5km
27418:06:30    
27518:07:00    
27618:07:30Salla NiemiPuolimatka / HyHsTytöt 6 lk. / N141,5km
27718:08:00Anni TöyryläVehkoja / HyHsTytöt 6 lk. / N141,5km
27818:08:30Venla HiltunenKeravan UrheilijatNaiset 14v.1,5km
27918:09:00Meeri SummanenPuolimatka / HyHSTytöt 7 lk. / N141,5km
28018:09:30Julia HaaranenTapainlinna / HyHSTytöt 7 lk. / N141,5km
28118:10:00Kia NiklanderHyvinkään HiihtoseuraNaiset 14v.1,5km
28218:10:30    
28318:11:00Leevi HolmströmVehkoja / HyHSPojat 8 lk. / M161,5km
28418:11:30Santeri AhoniemiVehkoja / Ok HutilaukausPojat 8 lk. / M161,5km
28518:12:00Eetu VähäsaloPuolimatkaPojat 9 lk.1,5km
28618:12:30    
28718:13:00Wilma WalleniusVehkojaTytöt 8 lk.1,5km
28818:13:30Laura YlönenHärkävehmasTytöt 8 lk.1,5km
28918:14:00    
29018:14:30    
29118:15:00Matias YlönenLiikuntamestaMiehet 18v.2,5km
29218:15:30Rasmus AhoniemiVantaan HiihtoseuraMiehet 18v.2,5km
29318:16:00    
29418:16:30    
29518:17:00Jarmo JuntunenHyvinkään HiihtoseuraM Yleinen3,5km
29618:17:30Jukka Viero M Yleinen3,5km
29718:18:00    
29818:18:30    
29918:19:00Tomi Laurén Porgå AkillesMiehet 402,5km
30018:19:30Mika HiltunenHC KiekkokeijotMiehet 402,5km
30118:20:00Petri YlönenHyvinkään HiihtoseuraMiehet 402,5km
30218:20:30Sakke AhoniemiSveitsiläisetMiehet 402,5km
30318:21:00    
30418:21.30Riikka Hanski Naiset 401,5km
30518:22:00Johanna Taruma Naiset 401,5km
30618:22:30    
30718:23:00Marko WalleniusHyvinkään HiihtoseuraMiehet 501,5km
30818:23:30    
30918:24:00Osmo HaapanenRiihimäen KiskoMiehet 601,5km
31018:24:30Jarmo VainioHämeenlinnan SuunnistajatMiehet 601,5km
31118:25:00Juhani Soininen Hyvinkään HiihtoseuraMiehet 601,5km

 

                    Huom!

Reittikartoissa ilmoitetusta poiketen
sarjat Eskarista - 3 lk. ja 4v. - 10v.
              matkana 600m.